Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w PSP FLORIAN

  1. Administratorem Danych jest Portowa Straż Pożarna FLORIAN sp. z o.o. z siedzibą w Gdańku, ul. mjr. H. Sucharskiego 71, 80-601 Gdańsk.
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Dyrekcją za pomocą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu dla którego zostały zebrane.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie dla prawidłowej realizacji celu przetwarzania.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Portowa Straż Pożarna FLORIAN sp. z o.o. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Szczegółowe informacje o Polityce Ochrony Danych Osobowych Portowej Straży Pożarnej FLORIAN sp. z o.o. z siedzibą w Gdańku są dostępne pod adresem: pspflorian.pl/pl/dane-osobowe