PSP Florian rzetelną firmą

Z przyjemnością informujemy, iż 7 kwietnia 2011 roku Portowa Straż Pożarna „FLORIAN” otrzymała certyfikat Rzetelna Firma, potwierdzający rzetelność, przejrzystość oraz wiarygodność prowadzonej przez Spółkę działalności gospodarczej, a także stosowanie w codziennej praktyce zasad etyki biznesu.

Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, który zgodnie z nazwą ma promować rzetelnych przedsiębiorców – rzetelnych, czyli sumiennie regulujących swoje zobowiązania. Celem programu jest nie tylko propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą.

Partnerstwo z Krajowym Rejestrem Długów to także poprawienie płynności finansowej firmy, poprzez poprawienie skuteczności ściągalności należności od firm zalegających z płatnościami.

Portowa Straż Pożarna „FLORIAN” wystawiając się na ocenę przez program pragnie, aby w oczach klientów, kontrahentów i instytucji była postrzegana jako wiarygodny i rzetelny partner w biznesie.

 

Zobacz certyfikat